Prelegenci

Starannie wyselekcjonowany program oraz najlepsi prelegenci. Eksperci
w swoich dziedzinach. Podczas konferencji podzielą się praktyczną
i specjalistyczną wiedzą, a po prelekcjach, podczas warsztatów,
odpowiedzą na indywidualne pytania.

 

Michael Atug
Michael Atug eCommerce Rockstar Znany jako “e-commerce Rockstar”, sprzedawca multichannel (od 2001 r.), konsultant i influencer. Założyciel niemieckiej grupy Multichannel Rockstars i prelegent najlepszych konferencji branżowych w Europie.
Thomas Engels
Thomas Engels Właściciel niemieckiej kancelarii prawniczej Lexea Adwokat znany całemu niemieckiemu rynkowi e-commerce. Założyciel wysoce wyspecjalizowanej kancelarii prawniczej Lexea. Sukcesy odnosi od lat nie tylko na salach sądowych. Doradza internetowym sprzedawcom i występuje jako prelegent w Europie. Specjalizuje się w prawie gospodarczym, IT, ochronie znakach towarowych i konkurencji.
Thomas Matischeck
Thomas Matischeck Senior partner kancelarii podatkowej Müller, Matisheck & Brokop Partner w kancelarii radców podatkowych „Müller, Matisheck & Brokop Steuerberater”. Ekspert z zakresu sprzedaży transgranicznej oraz sprzedaży na tzw. marketplaces. Doskonale rozumie i zna problemy podatkowe sprzedawców internetowych, dlatego tak skutecznie reprezentuje ich przed niemieckimi urzędami skarbowymi.
Adrian Jarosinski
Adrian Jarosinski Niezależny konsultant Amazon Vendor, AMS & AMG Jako pracownik Amazona był odpowiedzialny za sprzedaż największych marek, które uczestniczyły w programie Amazon Vendor. Dziś jest niezależnym konsultantem i specjalistą w zakresie Amazon Vendor, Amazon Marketing Services (AMS) oraz Amazon Media Group (AMG).
Magda Olszewska
Magda Olszewska Założycielka kancelarii podatkowej Olszewska Corporate Tax Consulting Doradca podatkowy, założycielka i właścicielka Olszewska Corporate Tax Consulting i aktywna crossfiterka. Specjalizuje się w doradztwie podatkowym dla branży e-commerce. Wspiera polskich i niemieckich sprzedawców Amazon przy prowadzeniu rozliczeń podatkowych w Polsce.
Michael Hecker
Michael Hecker Właściciel Quantified Markets Zakochany w liczbach i plikach .csv, a najbardziej tych, które można ściągać bezpośrednio z sekcji “Advertising” w Sellercentral Amazona. Fanatyk PPC i wschodząca gwiazda branży e-commerce w Europie.
Marcin Chaszczewski
Marcin Chaszczewski Twórca Amazing Work System Twórca Amazon Work System, konsultant i aktywny sprzedawca. Jego pasja to procesy, organizacja czasu i optymalizacja struktur. Mistrz systematyzacji sprzedaży internetowej.
Nejc Volarič
Nejc Volarič Sprzedawca Private Label Amazon Sprzedawca Amazon ze Słowenii, który zaczął od zera i w ciągu zaledwie półtora roku osiągał niesamowity wynik. 140 tysięcy Euro obrotu miesięcznie i to tylko na Amazon. Przy czym nie skupiał się ani na konwersji, ani na rankingu czy optymalizacji listingu.
Mateusz Maksymiuk
Mateusz Maksymiuk Twórca Tradewatch Ludzie żartują, że ma tyle danych o Allegro, że mógłby złożyć im roczne zeznanie podatkowe. Z jego narzędzia „Tradewatch” korzysta ponad 1200 firm i marek, w tym i tych największe. W wolnym czasie oddaje się swoim pasjom, programuje i pomaga innym jako wolontariusz.
Danuta Harpeniuk
Danuta Harpeniuk Oficjalna partnerka systemu ERP JTL Pasja Danuty ma trzy litery: J-T-L. Od lat poświęca się bez reszty systemowi ERP, dzięki temu jest jedną z najbardziej cenionych i najczęściej zapraszanych znawców tego systemu w Europie. Pomiędzy logowaniami pomaga i udziela się w społeczności sprzedawców internetowych, w tym naszej polskiej grupy: „Polscy sprzedawcy Amazon & eBay”.
Dawid Schuette
Dawid Schuette Twórca Uberseller i organizator konferencji Jego marzeniem jest by Polacy byli kiedyś słynni z dominacji w handlu na platformach sprzedażowych, jak Niemcy za dominację na rynku samochodowym. Twórca Uberseller - potężnego i popularnego systemu do optymalizacji na Amazonie. Ghost Consultant, aktywny sprzedawca, współtwórca niemieckiej społeczności sprzedawców Amazon. Zakładając grupę „Polscy sprzedawcy na Amazon & eBay” oraz organizując I konferencję Marketplaces’18 w Polsce pomaga spełnić swoje marzenie.
Mateusz Grzywnowicz
Mateusz Grzywnowicz Specjalista ebay Jako jeden z pierwszych osób w Polsce oferował zajęcia z obsługi eBaya. Praktyk z 9-letnim stażem, którego szkolenia eBay są oparte na wiedzy, doświadczeniu i praktykach z realnych kont sprzedawców.
Thomas Kura
Thomas Kura Założyciel Asia Logistics Od ponad 13 lat jego pasja to statki, samoloty, pociągi i ciężarówki. Renomowany specjalistą z zakresu logistyki międzynarodowej. Przez jego ręce idzie tysięcy kontenerów rocznie, które dostarcza nie tylko pod magazyn klienta, ale także bezpośrednio do Amazon.
Tajemniczy prelegent
Tajemniczy prelegent